pátek 18. listopadu 2016

Film #1: Chvíle před koncem


Je to tady!!! Epicreads včera (17.11.) vypustil na svět žhavou (no tak možná ne až tak žhavou) novinku! Kniha Chvíle před koncem od Lauren Oliver bude (nebo už je) zfilmována!

O knize Chvíle před koncem (Before I Fall)

Lauren OliverCo kdyby vám zbýval jen jeden den života? Co byste dělali? Koho byste políbili? A jak daleko byste zašli, abyste si svůj život zachránili?

Samantha Kingstonová má všechno: kluka, o kterého by stále snad každá, tři úžasné nejlepší kamarádky a prostě všechno nej na střední škole Thomase Jeffersona – od nejlepšího stolu v jídelně až po nejlepší parkovací místo. Pátek 12. února by měl být jen další z řady dnů jejího perfektního života. Místo toho se ukáže, že je to den poslední...

O filmu


Film do (amerických) kin zamíří v březnu 2017, tedy aspoň podle plakátu nahoře.


Obsazení


Role Samanthy Kingstonové se ujalZoey Deutch, která se již ocitla ve filmech Nádherné bytosti (v roli Emily Asherové/Ethanobijky), Vampýrská akademie (Rose Hathaway), Šprti na tahu (Nora) a spoustě dalších.


Roli Kenta si zahrál Logan Miller, známý třeba ze Spidermana (Sam Alexander), Walking Dead a z Disney seriálu Jsem v kapele (Trip Campbell).

A nakonec, Lindsay ztvárnila Halston Sage Papírových měst (Lacey) a Husí kůže (Taylor).


Za menší nedostatky ohledně formátování se omlouvám, opravovala jsem to již šestadvacetkrát a ty podivnosti stále nezmizely.

Zdroje:
http://www.epicreads.com/blog/the-before-i-fall-movie-trailer-is-here-and-so-is-the-new-cover/
http://trailers.apple.com/trailers/independent/before-i-fall/
http://www.epicreads.com/blog/5-things-lauren-oliver-learned-on-the-set-of-before-i-fall/

0 komentářů:

Okomentovat

Díky za koment! Jsi úžasný člověk!